AVUSTRALYA HÜKÜMETİ DOĞRUDAN YARDIM PROGRAMI PROJE ÇAĞRISI

AVUSTRALYA HÜKÜMETİ DOĞRUDAN YARDIM PROGRAMI PROJE ÇAĞRISI

Avustralya Ankara Büyükelçiliği Doğrudan Yardım Programına (DAP) başvurular 25 Ağustos 2017 tarihinden itibaren açılmıştır. Başvurular 9 Ekim 2017 gece yarısı sona erecektir.

Öncelik, mülteciler, kadınlar ve çocuklar dahil olmak üzere, dezavantajlı topluluklar üzerinde kalıcı etki sağlayan projelere verilecektir. Proje bütçeleri 30,000 Avustralya Doları’na kadardır.

DAP, bireylere, toplum gruplarına ve yerel ve uluslar arası STK’lara, devlet kurumlarına, akademik kuruluşlara veya diğer kar amacı gütmeyen ve toplum düzeyinde kalkınma faaliyetlerinde bulunan ve proje yararlanıcılarının proje tanımlamasına ve uygulamasına dahil olduğu işletmelere açık olan küçük ölçekli esnek hibe programıdır.

Projeler, toplumsal ve kırsal kalkınma, eğitim, cinsiyet eşitliği, engelliler, gençlik ve ekonomik güçlendirmede pratik ve somut sonuçlar elde etmeye odaklanmalıdır.

Başvurular Smartygrants online platformu aracılığıyla teslim edilmelidir.

Türkçe yapılacak başvurular için, lütfen Smartygrants web sitesine olan bu bağlantıyı takip edin:
https://dap.smartygrants.com.au/TURAZGE2017-18Turkce

Program hakkında sorularınız olursa ya da online başvurunuzu tamamlamakta teknik sorunlarla karşılaşırsanız, lütfen Elçiliğin DAP yöneticisi ile iletişime geçiniz:

e-posta:  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  
Telefon: 0312-459 9504

SODES PROJELER - SODES AÇILIR MENÜ