Özel Yetenekler Artık Üniversiteli

 

ÖZEL YETENEKLER ARTIK ÜNİVERSİTELİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün geçen yıl SODES kapsamında yürüttüğü “Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kurslar” projesi sonunda yerleşen öğrencilerin tam listesi açıklandı. Proje Koordinatörü M. Ömer EREN, projenin toplamda 360 öğrenciye destek verdiğini, bu öğrencilerden de 211 kişinin özel yetenek sınavlarına girdiğini ifade etti. Bu 211 öğrenciden 81’inin Beden Eğitimi, antrenörlük, spor yöneticiliği gibi branşlara; 32 kişinin resim bölümüne ve 5 kişinin de müzik bölümüne yerleştiğini kaydeden EREN, kurs sonu yerleştirme başarısının %56 olduğunu ve bunun önceki yıllara nazaran önemli bir başarı olduğunu kaydetti. Proje sonunda özel yetenek sınavlarına girerek başarı gösteren öğrencilerin listesi şöyle:

 

 

BEDEN EĞİTİMİ

S.NO

ADI SOYADI

SINAVA GİRDİĞİ YER

KAZANDIĞI YER

  1.  

NECAT ALTUN

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ-KARS KAFKAS ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ-ANTRENÖRLÜK

  1.  

SEDAT SOYLU

KAFKAS ÜNİV

SPOR YÖNETİCİLİĞİ

 

  1.  

MİRZA AKGÜÇ

BARTIN ÜNİV.-KONYA SELÇUK ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ-ANTRENÖRLÜK

  1.  

SABRİ ÖZCAN

KAFKAS ÜNİV

SPOR YÖNETİCİLİĞİ

 

  1.  

ÖZGÜN ÇELİK

HARRAN ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

CAFER AVANAS

KAFKAS ÜNİV

ANTRENÖRLÜK

  1.  

İSRAFİL İRİDİL

KAFKAS ÜNİV

SPOR YÖNETİCİLİĞİ

  1.  

ABDULLAH YASAK

KAFKAS ÜNİV

SPOR YÖNETİCİLİĞİ

  1.  

HATİCE ADIBELLİ

 

MERSİN ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

UĞUR KAYA

KIRŞEHİR ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

ÖMER GÜLCEMAL

KIRŞEHİR ÜNİV

ANTRENÖRLÜK

  1.  

BAYRAM EK

KIRŞEHİR ÜNİV

ANTRENÖRLÜK

  1.  

LATİF TURAN

DİYARBAKIR POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU

POLİS

  1.  

FATİH DÜREK

KIRŞEHİR ÜNİV

ANTRENÖRLÜK

  1.  

BAHADIR FİDAN

ANKARA ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

ADİL DOĞSAL

KIRŞEHİR ÜNİV

SPOR YÖNETİCİLİĞİ

  1.  

RAMAN ELÇİÇEK

K.K.T.C

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

SELİME AVCI

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ

ANTRENÖRLÜK

  1.  

HAMDUSENA ARAN

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

HALİME YALÇIN

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

KAYHAN YILDIRIM

DİYARBAKIR POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU

POLİS

  1.  

VEYSEL KANAÇ

ERZİNCAN ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

FERHAT ERBAŞ

ERZİNCAN ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

ENES ÖZDEMİR

GÜMÜŞHANE ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

VEYSEL KANAÇ

ERZURUM ATATÜRK ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

UĞUR GÜLTEKİN

DİCLE ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

SERKAN ERKUT GÜLŞEN

ANKARA ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

ŞÜKRAN KAYA

KARS KAFKAS ÜNİV.

SPOR YÖNETİCİLİĞİ

 

  1.  

ŞİLAN ERDEM

ELAZIĞ ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

SEZER YILDIZ

DİCLE ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

SEYİT TUNÇ

KAFKAS ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

KÜBRA KARABULUT

VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

ŞÜKRAN ERDEM

KIRŞEHİR ÜNİV.

SPOR YÖNETİCİLİĞİ

 

  1.  

GÜLBAHAR TUFAN

KIRŞEHİR ÜNİV.

SPOR YÖNETİCİLİĞİ

 

  1.  

KADİR EKİNCİ

KAFKAS ÜNİV.

SPOR YÖNETİCİLİĞİ

 

  1.  

MESUT KAYA

K.K.T.C

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

ADNAN DEMİR

DİCLE

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

ENGİN ONUŞ

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

HASAN BOZYİĞİT

ISPARTA ÜNİV.

SPOR YÖNETİCİLİĞİ

  1.  

NECAT ALTUN

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

TANSU ŞEYMA OĞUZ

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

SERHAT ÖZYILMAZ

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

FIRAT KANSU

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

SERVET YTILDIZ

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

DİLAN TUNÇ

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

SUHBETULLAH KARABULUT

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

M.EMİN KOCAMAN

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

METİN YEŞİLYURT

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

SELİME AVCI

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

RECEP EKİCİ

AHİ EVRAN ÜNİV.

SPOR YÖNETİCİLİĞİ

  1.  

HÜSEYİN SEYİDOĞLU

GİRESUN ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

AZAT YILDIZ

KOCAELİ ÜNİV

ANTRENÖRLÜK

  1.  

BURHAN DOĞAN

DİCLE ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

MAHSUN GÖNÜL

ARDAHAN ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

İRFAN BİÇEN

KIRŞEHİR ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

HÜSEYİN TUNÇ

DİCLE ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

SELAMİ KARUÇ

DİCLE ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

OĞUZ  ÜNÜVAR

ELAZIĞ ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

DEVRAN İNCİ

ARDAHAN ÜNİV

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

DİNDAR KULİN

ARDAHAN ÜNİV

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

SEVDA İLASLAN

ARDAHAN ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

TUBA EKİN

ARDAHAN ÜNİV

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

AHMET DAĞ

KIRŞEHİR ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

SELMAN GÖKTAŞ

KIRIKKALE ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

MERVAN DEMİR

DİCLE ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

HATİCE YEŞİLMEN

SİİRT

SPOR LİSESİ

  1.  

HASRET SUÇİN

SİİRT

SPOR LİSESİ

  1.  

CİHAN DOĞAN

SİİRT

SPOR LİSESİ

  1.  

KAMURAN ERDEM

SİİRT

SPOR LİSESİ

  1.  

ENVER ŞAHİN

SİİRT

SPOR LİSESİ

  1.  

AYFER AKYILDIZ

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

RAVŞAN SOLMAZ

KIRŞEHİR ÜNİV.

SPOR YÖNETİCİLİĞİ

 

  1.  

A.REZZAK SACIK

DİCLE ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

TUBA ADIYAMAN

DİCLE ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

SALİH SAVDİ

DİCLE ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

RÜKİYE YILMAZ

İNÖNÜ ÜNİV.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ

  1.  

CÜNEYT TURDU

İNÖNÜ ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

RAMAZAN TAYMUR

BALIKESİR ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

GÜLİŞE TURAN

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

ABDUSELAM ERİŞEN

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

  1.  

FADİME KESKİN

KAFKAS ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

 

RESİM

 

 

1

ZAFER UÇAR

SİİRT TAKASBANK GSL

RESİM

2

CİHAN POLAT

SİİRT TAKASBANK GSL

RESİM

3

AHMET AHMETOĞLU

SİİRT TAKASBANK GSL

RESİM

4

BERİTAN EKİNCİ

ELAZIĞ KARAKAYA GSL

RESİM

5

A.BARİ GÜRBÜZ

SİİRT TAKASBANK GSL

RESİM

6

M.ŞAKİR BEĞDE

DOKUZ EYLÜL ÜNİV-ATATÜRK ÜNİV.

RESİM

7

SONGÜL BOZAN

ATATÜRK ÜNİV.

RESİM

8

MELEK YILDIZ

ATATÜRK ÜNİV.

RESİM

9

FERHAD GÜNDEM

ATATÜRK ÜNİV.

RESİM

10

VEFA SORMAZ

ATATÜRK ÜNİV.

RESİM

11

ZEHRA ÖZ

ATATÜRK ÜNİV.

RESİM

12

BETÜL VARLI

FIRAT ÜNİV.- ATATÜRK ÜNİV.

RESİM

13

FIRAT ACAR

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

RESİM

14

MERVE GENÇ

ATATÜRK ÜNİV.

RESİM

15

SEMA ÖZKAN

FIRAT ÜNİV.-ATATÜRK ÜNİV.

RESİM

16

İSLAM ESMERAY

ATATÜRK ÜNİV.

RESİM

17

BİLAL SİNCAR

ATATÜRK ÜNİV.

RESİM

18

HAMDULLAH ÇETİNBAŞ

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

RESİM

19

HELİN ASLAN

ATATÜRK ÜNİV.

RESİM

20

FEHMİ EK

FIRAT ÜNİV.

RESİM

21

HAMZA KILIÇ

ATATÜRK ÜNİV.

RESİM

22

M.EMİN YILDIRIM

YÜZÜNCÜ YIL ÜNİV

RESİM

23

CEYLAN ŞEN

YÜZÜNCÜ YIL ÜNİV

RESİM

24

M.EMİN ASLAN

YÜZÜNCÜ YIL ÜNİV

RESİM

25

İSLAMETTİN KESKİN

DOKUZ EYLÜL ÜNİV.

RESİM

26

FIRAT GEZMEK

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

RESİM

27

HATİCE DEMİR

BATMAN ÜNİV.

KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA

28

M.GÖKHAN YILDIZ

YÜZÜNCÜ YIL ÜNİV.

RESİM

29

FIRAT AYDIN

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

RESİM

30

MAHSUN ACAR

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV.

RESİM

31

BARİŞ AKTAŞ

BATMAN ÜNİV.

KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA

32

BAHAR ALTAY

YÜZÜNCÜ YIL ÜNİV

RESİM

 

 

MÜZİK

 

1

FATMA IŞIK

G.ANTEP ÜNİV.

TÜRK MUSİKİSİ DEVLET KONSERVATUVAR

2

LEYLA DAYAN

G.ANTEP ÜNİV.

TÜRK MUSİKİSİ DEVLET KONSERVATUVAR

3

ŞEHMUZ YILMAZ

G.ANTEP ÜNİV KONSERVATUVAR

TÜRK MUSİKİSİ DEVLET KONSERVATUVAR

4

VİLDAN SEVİM

DİCLE ÜNİV.

TÜRK MUSİKİSİ DEVLET KONSERVATUVAR

5

MEHMET ER

FIRAT ÜNİV.

TÜRK MUSİKİSİ DEVLET KONSERVATUVAR

 

SODES PROJELER - SODES AÇILIR MENÜ